Topjob
Oglasno sporočilo

Podjetje Solvera Lynx išče samostojnega JAVA programerja/JEE arhitekta

Avtor
09.01.2018 00:34
Čas branja: 2 min

Opis dela:

  • delo na razvoju zbirke GemaLogic programskih izdelkov, v jezikih in tehnologijah, kot so Java, HTML / CSS / JS, Hibernate, JSF, JBoss,
  • zagotavljanje podatkov o specifikaciji in oceni uporabniških zgodb, ki pomagajo opredeliti najboljšo stroškovno rešitev,
  • opredeljevanje in komuniciranje izboljšav, ki povečujejo zmogljivost, razširljivost in kakovost programske opreme.

Iščemo samostojnega razvijalca programske opreme, ki zna ustvarjati kvalitetno Java kodo, kot del naše razvojne ekipe z uporabo Scrum-a.

Pričakujemo:

  • zahtevana stopnja izobrazbe: VI/1., VI/2.; VII.,
  • strast do razvijanja visoko kakovostne programske opreme,
  • željo po delu v ekipi,
  • poglobljeno poznavanje zgoraj opisanih tehnologij,
  • dobro razumevanje procesa razvoja programske opreme in osnovnih programskih konceptov (npr.: design patterns, O-R mapping, relational databases, time complexity, continuous integration, tdd, Scrum itd …),
  • pravilo “taborniške” miselnosti: vedno zapusti kodo čistejšo, kot si jo našel,
  • univerzitetni diplomirani inženir računalništva ali podobno pomeni prednost pri izbiri.

Ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo, polni delovni čas,
  • kompetenčno plačilo z možnostjo bonusa do 33% na mesec,
  • stabilno okolje in prijazen delovnik,
  • pisarniške prostore v novi stavbi z lastnim parkirnim mestom,
  • obiske konferenc, tečajev in financiranje certifikatov,
  • dnevne dobrote: kava, sveže sadje, prigrizki,
  • ostale priboljške: brezplačna uporaba bazena skozi leto, organizirane skupne aktivnosti: Ljubljanski maraton, Maraton Franja, mesečna tematska predavanja Solvera Talks.

O podjetju:

Solvera Lynx d.o.o. je podjetje, z inovativnimi rešitvami za energetski management. Lotevamo se večjega svetovnega izziva: varčevanja z energijo.

Naši kupci so veliki porabniki energije, ki jim namestimo lastne naprave ComBox za zajem podatkov in v realnem času analiziramo porabo s programsko opremo GemaLogic. Na podlagi rezultatov nudimo učinkovite rešitve za prihranke energije.

Znamo prepoznati talente in zaposlenim omogočamo najboljše pogoje za razvoj njihovih potencialov in gradnjo kariere. Odlikuje nas timsko delo, pri katerem pridejo do izraza vsa naša znanja in sposobnosti.

Energija je naš posel in zato ves čas iščemo ljudi z veliko energije. Ljudi, ki sledijo spremembam in svoje delo opravljajo z navdušenjem. Zaposlujemo posameznike, ki stremijo k napredku in želijo aktivno sodelovati pri njegovem ustvarjanju.