Topjob
Oglasno sporočilo

Skupina Cablex išče kadrovskega direktorja in direktorja za prodajo na Kitajskem

Kot direktor kadrovskega področja boste med drugim zadolženi za razvoj ključnih kompetenc za potrebe glavnih poslovnih funkcij, eden izmed glavnih ciljev direktorja prodaje za Kitajsko pa bo v naslednjih dveh letih podvojiti prodajo tamkajšnje tovarne.
Avtor
07.09.2017 15:42
Čas branja: 3 min

Skupina Cablex je strateški dobavitelj kabelskih snopov v industriji bele tehnike in avto-industriji. Imamo tovarne na devetih lokacijah v Sloveniji in po svetu, dosegamo hitre rasti in smo dobavitelj leta skupini Bosch. Z več kot 2.000 zaposlenimi, osmimi proizvodnimi enotami v različnih predelih Evrope ter novo proizvodno lokacijo na Kitajskem se kosamo z globalnimi tržnimi izzivi. Glavni kupci naših izdelkov so podjetja, ki pokrivajo področja bele tehnike, avtomobilske industrije, vetrne in sončne industrije. Razvijamo in izdelujemo tehnično najnaprednejše izdelke.

Usmerjeni smo na globalni trg, stalno pa nas spremljajo izzivi razvijanja novih izdelkov in povečevanja ekipe zaposlenih. Zato brez vas ne gre! Če vas veseli delo z zaposlenimi, vas vabimo, da se nam pridužite kot direktor kadrovskega področja (m/ž), če vas zanima delo v tujini, pa se nam lahko pridružite kot direktor prodaje za Kitajsko (m/ž).

Odgovorni boste za upravljanje in razvoj kadrovskih procesov, za zagotavljanje kadrov in razvoj ključnih kompetenc za potrebe glavnih poslovnih funkcij, za podporo poslovnim funkcijam in za stalen strokovni in osebnostni razvoj zaposlenih na ravni skupine. Kot član vodstvenega tima boste podpirali razvoj kulture in vrednost skupine za spodbujanje timskega dela, kreativnosti in ciljne usmerjenosti za doseganje odličnosti v poslovanju.

Dodaten opis delovnega mesta:

  • oblikovanje in izvajanje kadrovske politike podjetja,
  • priprava, vpeljava in izvajanje vseh kadrovskih aktivnosti, skladno z delovnopravno zakonodajo,
  • sodelovanje pri implementaciji dogovorjenih kadrovskih strategij, ciljev in procesov,
  • načrtovanje in implementiranje aktivnosti z namenom dolgoročnega razvoja organizacije,
  • skrb za razvoj in izobraževanje kadrov v podjetju,
  • prepoznavanje in prenos dobrih kadrovskih praks med hčerinskimi podjetji.

Od kandidata pričakujemo:

  • Najmanj VII. stopnjo izobrazbe,
  • najmanj 5 let dokazljivih izkušenj na kadrovskem področju,
  • zaželene so izkušnje iz proizvodnih okolij in/ali tehnično storitvenih dejavnosti,
  • poznavanje veljavne delovno pravne zakonodaje,
  • izkušnje iz vpeljevanja ali preoblikovanja kadrovskih sistemov (npr. upravljanje s talenti, sistem nagrajevanja, reorganizacija ...),
  • prednost so izkušnje iz mednarodnega poslovnega okolja,
  • aktivno znanje angleškega in nemškega jezika,
  • samostojnost in kreativnost pri delu,
  • proaktivnost in komunikativnost,
  • sposobnost vodenja skupine in projektnega vodenja,
  • sposobnost sprejemanja odločitev in prevzemanja odgovornosti.

Ponujamo:

  • Kreativno, dinamično in odgovorno delo,
  • delovanje v mednarodni areni,
  • možnost kariernega razvoja in stimulativno plačilo,
  • oblika zaposlitve: nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo.

Če vas prosto delovno mesto zanima, ste motivirani in ste zanj kvalificirani, vas prosimo za prijavo na e-naslov HRM@cablex-group.com

Vašo prijavo in življenjepis v slovenskem in angleškem jeziku vključno s fotografijo pričakujemo do vključno 1. oktobra 2017.

Za našo lokacijo v mestu Xuzhou na Kitajskem iščemo direktorja prodaje (m/ž), ki se bo kot ključni člen pridružil majhni slovenski vodstveni ekipi in 400 kitajskim sodelavcem, s ciljem, da prodajo te tovarne v dveh letih podvojimo na 30 milijonov evrov. Kandidat bo sodeloval s tehnološko ekipo za pripravo vzorcev in kalkulacij, vodil tehnična in komercialna pogajanja s kupci, ter skrbel za prodajo, nabavo in kompleksni materialni plan.

  • Vsaj VII. stopnjo izobrazbe elektro (prednost), strojne ali ekonomske smeri,
  • najmanj 8 let delovnih izkušenj na enakem delovnem mestu,
  • izkušnje z izdelovanjem kalkulacij,
  • odlične pogajalske veščine s kupci na tehničnem in komercialnem področju
  • samostojno, skrbno in pravočasno vodenje projekta skozi vse faze,
  • organizacijske in vodstvene izkušnje,
  • poznavanje materialnega planiranja in ERP (npr. SAP, AX Dynamics …),
  • znanje angleškega jezika in sposobnost prilagajanja na novo okolje.

Najboljšemu kandidatu bomo ponudili:

  • Atraktiven paket plače in dodatkov,
  • kreativno, dinamično in odgovorno delo,
  • možnost kariernega razvoja in stimulativno plačilo.

Če vas prosto delovno mesto zanima, ste motivirani in ste zanj kvalificirani, vas prosimo za prijavo na e-naslov CM.China@cablex-group.com

Kandidati bodo o obeh izborih obveščeni po zaključenem postopku. Vse prijave bomo obravnavali diskretno.