Topjob
Oglasno sporočilo

Kako postati vodja oddelka za marketing in prodajo v največji slovenski bančni zavarovalnici

Avtor
04.10.2016 23:59
Čas branja: 1 min

Opis dela

NLB Vita, največja bančna zavarovalnica v Sloveniji, išče kreativnega, vztrajnega, multifunkcionalnega in v cilj usmerjenega sodelavca, ki razume koncept sodobnega trženja, ki bo prevzel naloge vodenja oddelka marketinga in prodaje.

Kaj pričakujemo od tebe?

  • Da je uporabniška izkušnja naših strank zate dnevni izziv in merilo uspeha;
  • Da je vodenje ljudi tvoja strast;
  • Da sta učenje in osebna rast tvoja stalnica;
  • Da razumeš trende in prihodnost off & on line marketinga in prodaje;
  • Da ti generacije Y, Z in Millenium predstavljajo komunikacijski izziv;
  • Da razumeš novodobni jezik digitalne komunikacije in prodaje ter orodja, ki so za to potrebna;
  • Da si pozitivno naravnan, energičen, prodajno usmerjen, samoiniciativen in usmerjen k ciljem.

Tvoje naloge bodo:

  • idejna zasnova in vodenje marketinških kampanj (email kampanj, kampanj na družbenih omrežjih, kampanj na spletnih in ostalih klasičnih medijskih kanalih),
  • vzdrževanje in kreativno nadgrajevanje naše prisotnosti na družbenih omrežjih,
  • planiranje, izvedba in spremljanje KPI vseh SEO/SEM za naše produkte,
  • povečati spletno prodajo, prodajo v bančnih poslovalnicah in prepoznavnost blagovne znamke,
  • opredelitev trženjske strategije po posameznem prodajnem kanalu,
  • skrb za odlično uporabniško izkušnjo stranke preko vseh prodajnih in komunikacijskih kanalov (multichannel strategija),
  • sodelovanje s kreativnimi agencijami,
  • vodenje in usmerjanje sodelavcev oddelka v skladu z vizijo in poslanstvom zavarovalnice,
  • mentorstvo in razvoj sodelavcev.

Nudimo ti:

  • delo v dinamičnem kolektivu, kjer spodbujamo stalno strokovno in osebno rast,
  • urejeno, družini prijazno in sproščeno delovno okolje,
  • možnost pridobivanja izkušenj v mednarodnem okolju ,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom ter poskusno dobo 6 mesecev.

V kolikor imaš poleg zgoraj opredeljenih pogojev tudi vsaj 3 letne delovne izkušnje ter znaš uporabljati specializirana orodja (Google analytics, CRM orodja, marketing automatization,..) ter aktivno govoriš angleški jezik, te vabimo, da nam svoj CV in motivacijsko pismo posreduješ na naslov info@nlbvita.si najkasneje do 14. okotbra 2016.